SAKARYA'DA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

  Sakarya’da Okul Sporları kapsamında düzenlenen Wushu Türkiye Birinciliği yarışmalarında Nusaybin Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Sinan BAĞLAN Gençler +70 kg kategorisinde Türkiye Birincisi olmuştur. Sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  Haberi Oku

  ÖDÜLLÜ HALK KOŞUSU SONA ERDİ

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları kapsamında düzenlenen ödüllü halk koşusu sona erdi. 7'den 70'e tüm halkın katılım sağladığı koşu, Artuklu Aziz Sancar Anadolu Lisesi önünde başlayıp 21 Kasım Şehir Stadyumu'nda sona erdi.Dereceye giren sporculara ödülleri İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK tarafından takdim edildi.

  Haberi Oku

  MARDİN'DE GENÇLİK HAFTASI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLADI

  Mardin’de "15-21 Mayıs Gençlik Haftası" Mardin Hükümet Konağı’nda gerçekleştirdiğimiz törenle başladı. Gençlik Haftasıyla 19 Mayıs coşkusunu tüm haftaya yayıyoruz. Birbirinden eğlenceli gençlik ve spor faaliyetlerine tüm Mardin’i davet ediyoruz.

  Haberi Oku

  WADA, 'Doğallık Yeter' sosyal medya kampanyasını başlatıyor

  Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA), Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve anabolik steroidlerin artan kullanımı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan "Doğallık Yeter (Natural is Enough)" sloganıyla yeni bir sosyal medya kampanyası başlatmıştır.

  Haberi Oku

  2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Müsabaka/Yarışmaları Voleybol Gençler (kız-erkek), Güreş Gençler Grekoromen-Serbest (kız-erkek), Judo Gençler (kız-erkek) müsabakaları ile başladı.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİN 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  Cumhuriyet'imizin 100. Yıldönümü münasebetiyle düzenlediğimiz “Fener Alayı” yürüyüşü Mardin Valimiz/B.B.B. V. Sn. Tuncay AKKOYUN, İl Müdürümüz, çalışma arkadaşlarımız, sporcularımız ve halkımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİN DİKKATİNE (İSİM DEĞİŞİKLİĞİ - TESCİL - BRANŞ İLAVESİ) HAKKINDA

  SPOR KULÜPLERİN DİKKATİNE (İSİM DEĞİŞİKLİĞİ - TESCİL - BRANŞ İLAVESİ)

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI İL FİNALLERİ BAŞLADI

  Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları başladı..

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Enes EMİNOĞLU Beyefendi İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI KORTEJ YÜRÜŞÜYLE BAŞLADI

  9-15 Ekim 2023 tarihleri arasında çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle kutlanacak Amatör Spor Haftası açılış töreni İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK, Hizmet Müdürlerimiz, Antrenörlerimiz ve gençlerimiz ile beraber kortej yürüyüşüyle başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI HAKKINDA

  Eğitim Görevlisi Başvuruları için detaylar haberin devamında yer almaktadır.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZIN GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  YURTLARIMIZIN GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER