WADA, 'Doğallık Yeter' sosyal medya kampanyasını başlatıyor

  Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA), Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve anabolik steroidlerin artan kullanımı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan "Doğallık Yeter (Natural is Enough)" sloganıyla yeni bir sosyal medya kampanyası başlatmıştır.

  Haberi Oku

  2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Müsabaka/Yarışmaları Voleybol Gençler (kız-erkek), Güreş Gençler Grekoromen-Serbest (kız-erkek), Judo Gençler (kız-erkek) müsabakaları ile başladı.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİN 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  Cumhuriyet'imizin 100. Yıldönümü münasebetiyle düzenlediğimiz “Fener Alayı” yürüyüşü Mardin Valimiz/B.B.B. V. Sn. Tuncay AKKOYUN, İl Müdürümüz, çalışma arkadaşlarımız, sporcularımız ve halkımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİN DİKKATİNE (İSİM DEĞİŞİKLİĞİ - TESCİL - BRANŞ İLAVESİ) HAKKINDA

  SPOR KULÜPLERİN DİKKATİNE (İSİM DEĞİŞİKLİĞİ - TESCİL - BRANŞ İLAVESİ)

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Enes EMİNOĞLU Beyefendi İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldi.

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI İL FİNALLERİ BAŞLADI

  Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları başladı..

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI KORTEJ YÜRÜŞÜYLE BAŞLADI

  9-15 Ekim 2023 tarihleri arasında çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle kutlanacak Amatör Spor Haftası açılış töreni İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK, Hizmet Müdürlerimiz, Antrenörlerimiz ve gençlerimiz ile beraber kortej yürüyüşüyle başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI HAKKINDA

  Eğitim Görevlisi Başvuruları için detaylar haberin devamında yer almaktadır.

  Haberi Oku

  YURTLARIMIZIN GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  YURTLARIMIZIN GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİMİZİN 100. YIL KUTLAMALARI KAMU SPOR OYUNLARI

  Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında; kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" projesi kapsamında Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında yapılacaktır. Başvurular 18-24 Eylül 2023 tarihleri arasında e-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

  Haberi Oku

  2023 YILI SÖZLEŞMELİ PSİKOLOG,BÜRO PERSONELİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

  GSB Ailesine Hoş Geldiniz! Büro Personeli, Destek Personeli(Temizlik) ve Psikolog alımı sonuçlarımız açıklanmıştır. Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli(Bakım-Onarım) alımı sonuçları ise en kısa sürede açıklanacaktır. Sonuçlar için: http://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

  Haberi Oku

  JU JİTSU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

  Mezopotamya’nın incisi Mardin,yeni bir şampiyonluğa ev sahipliği için hazır! Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde 25-27 Ağustos 2023 tarihleri arasında Mardin Artuklu Spor Salonunda düzenlenecek olan Ju Jitsu Türkiye Şampiyonasına tüm hemşehrilerimizi bekleriz.

  Haberi Oku

  3x3 BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi 3x3 Basketbol Turnuvası sona erdi.Farklı kategorilerde dereceye giren takımlarımıza ödüllerini İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK ve Şube Müdürlerimiz takdim etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE KİCK BOKS ŞAMPİYONASI KADİM KENT MARDİN'DE DEVAM EDİYOR

  Ülkemizin dört bir yanından gelen sporcuların kıyasıya mücadelesi nefesleri kesiyor. Heyecan ve adrenalin dorukta. Mardin, tarihi ve kültürel zenginliğiyle, şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER